25 Şubat 2016

MNG Kargo Resmi İnternet Sitesindeki İndirimi Uygulamıyor!

Sayın İlgililer; MGN Kargo resmi internet sitesi üzerinde yer alan ve 29 Şubat 2016 tarihine kadar öğrencilere %30 indirim uyguladığını belirten MNG Kargo şubesine bu sabah 4 adet kargo teslim ettim. Şehir SMS dahil kargo fiyatının 9,36 TL şehir dışı SMS dahil kargo fiyatının ise SMS dahil 15,60 TL olduğu bildirildi.

3 adet şehir içi, 1 adet şehir dışı kargo gönderimi yaptım. Toplamda tarafımdan 38,00 TL temin edildi. Kendilerine %30 indirim ile hesaplandığında fazla ücret aldıklarını söylememe rağmen yapabileceğimiz birşey yok cevabını aldım.

Üzerine MNG Kargo Genel Müdürlük birimini aradım yaklaşık 6 aktarmadan sonra aldığım cevap oradaki arkadaşlar doğru hesaplamıştır! Normalde 10 TL için uğraşabilecek bir insan olmamama rağmen kendilerini elimde bulunan faturalar ve resmi internet sitesinde yer alan kampanya görseli ile tüketici mahkemesine de şikayet edeceğim, bilgilerinize.

Naz 90 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi25 Şubat 2016

    Merhaba Naz Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön