12 Temmuz
#12257572

MNG Kargo Plazalar Şube Tam Bir Fiyasko

MNG Kargo Plazalar şube İstanbul'a 1 haftadır kargo teslim etmek için kuryeyi bekliyorum. Call centerdan 5 kişi ile görüştüm. Halen gelen yok. Bu firmanın işi kargo değil mi? Başka bir sektörde mi iş yapıyorlar? Bir firma gönderisi 1 haftadır nasıl alınmaz?

Sibel Sibel 247 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Sibel12 Temmuz

  MNG Kargo Plaza şube den halen kurye bekliyorum. Sabahtan bu yana 3 kez şube elemanı merve hanım ile görüştüm. Ancak sorunu halen çözemedi. Şirket gönderisi ve bu da bir kargo şirketi.

 • MNG Kargo Temsilcisi12 Temmuz

  Merhaba , MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected] .tr

 • Sibel12 Temmuz

  MNG Kargo Plaza şubesini kapatmanızı tavsiye ediyorum. Çalışan personel hiçbir gönderi ya da alımı takip edemiyor. Bilgi, kayıt ya da takip diye bir şey yok... En kötü kargo şirketi ve şubesi. Yerine dönerci açmanızı öneririm. Onda da çok emin değilim ama.

 • MNG Kargo Temsilcisi12 Temmuz

  Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler