Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Parayı Alıyor Ama Fatura Vermiyor

profile
Kezban
22 Şubat 13:29
138

MNG Kargo; firmamıza haftada en az 3 kere koli getiriyor. Ödemesini alıcı olarak biz yapıyoruz. Ancak verdiğimiz paranın karşılığında faturamızı alamıyoruz. Daha doğrusu her faturayı kesmiyorlar. Mesela o ay içinde 10 tane ödeme yaptıysak, 2 tanesinin faturası geliyor, kalan 8 tane faturamız gelmiyor. Kendilerinden kaç kere istemiş olmamıza rağmen "birazdan gönderiyoruz, gün içinde mail atıyoruz" falan filan gibi oyalıyorlar. Verilmeyen her faturanın, vergiden kaçınma göstergesi olduğunu çalışanlar bilmiyor olsa gerek. Böyle hassas bir konuda, çözüm üretilmesini beklemekteyiz.

MNG Kargo Logo
22 Şubat 13:34 (Şikayetten 5 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Kezban
Kezban
22 Şubat 14:33

Faturalar mail olarak tarafımıza ulaştırıldı. Fakat bize e-fatura kestikleri halde, istediğimiz faturaları e-arşiv kesmişler. Vergi numarasını bildiğin ve e-fatura kestiğin müşterine, nasıl oluyor da vergi numarasını 111111 girerek e-arşiv fatura kesiliyor anlamak mümkün değil.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Siparişimi Teslim Etmeyip İade Etmiş!

profile
Valit
11 Nisan 01:07
50

MNG Kargo Kolimde Ürün Kaybı

profile
Fatma
29 Mart 14:23
126
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz