24 Temmuz 2013 #1921403

MNG Kargo Parası Olmayana Kargo Yok!

Bugün yıllardır çalıştığım MNG Kargo ilk defa sürpriz gelen ve o an ödeyemediğim kargomu teslim etmedi. Yaklaşık 100 kg 5 adet koliyi, 3 kat 3 kişi çıkararak ofisime getirdikleri kargomu 100 TL üzeri ödemesi olduğunu söyleyen kargo görevlisine, "şu an yeterli param yok, ben şubenize bugün getireyim" şeklinde belirtmeme rağmen; "kanun böyle parayı, almadan bırakmayız" dışında bir yardım olmadı. Bu zamana kadar birkaç defa aynı durumla karşılaşmıştım ve hiç problem yaşamadı.


Bunun üstüne, "biz kargoyu şubeye geri götüreceğiz, siz parayı getirin, kargoyu alın" demezler mi? Gerçekten korkunç, bir yere mi kaçıyoruz? Bu kargo firmaları tekel mi bu ülkede? Bir kişi de bu gibi durumlarda insan haklarını korumaz mı?

İlker 67 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön