Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Paramı İstiyorum Para İadesi İstiyorum

Sibel
17 Mayıs 01:41
172

11/03/2024 tarihinde üç adet dolap almıştım ancak 9097 TL ödememe rağmen MNG Kargo tarafından bana ne bir mesaj ne de bilgilendirme yapılmadı. Kendi çabalarımla öğrenmeye çalıştım ve ürünlerin bilgi verilmeden iade edildiğini öğrendim. Paramın iadesi yapılmıyor. Yetkili kişilerle iletişim kuramıyorum, sadece bilgilendirildiğimiz söyleniyor. Paramı geri istiyorum.

17 Mayıs 01:42 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

MNG Kargo İade Şikayetleri

MNG Kargo Teslim Edilmeyen Ve 1 Hafta Sonra İade Gelen Kargo

Yaşar
20 Haziran 2023 17:09
461
4
Çözüldü

MNG Kargo'nun Adrese Teslim Etmeye Üşenip Adres Yazmıyor Beyanı!

Mehmet
06 Mayıs 23:57
223
"MNG Kargo ve müşteri temsilcisi arkadaşlara çok teşekkür ederim yeterince yardımcı oldular ve elinden geleni yapmaya çalıştılar. Fakat kargom tekrar iadeye gönderildi burada olduğum sürece kesinlikle şubeyi kullanmayacağım ve çevremi bilgilendireceğim bu konu hakkında."
Tüm MNG Kargo İade Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz