10 Eylül
#12578742

MNG Kargo Paketimizi Yanlış Adrese Teslim Etti

MNG Kargo / Beşyol şubesi tarafından kargomuz farklı bir adrese ve kişiye teslim edilmiştir, N11.com üzerinden sipariş verdiğim batarya için adresim sisteme doğru girilmiş fakat haklı gibi adresi satıcı yazmamış diyorlar demek ki adresi üzerine yazılmayan kargoları kafalarına göre herhangi kişi ve adrese teslim ediyorlar.


Kargomuzu oradan alarak bize teslim etmek için utanmadan ekstra ücret talep ediyorlar, ya da kendiniz gelip Beşyol şubesinden teslim alın diyorlar, bu arada ne kadar saçma ki biz Masko'dayız kargomuz Beşyol'da yakın bir yer gibi gelip kendiniz alın diyorlar.

Samet Samet 110 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samet'in Teşekkür Mesajı13 Eylül

    MNG Kargo ile iletişime geçtik burada ki hatanın ürün satıcısının kargo bilgilerini yanlış verdiğinden kaynaklı kargomuzun yanlış kişi ve adrese teslim edildiği tespit edilmiştir. MNG Kargo Beşyol Şubesi çalışanı Elif Hanım'a verdiği destek ve yardımlardan dolayı teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

  • MNG Kargo Temsilcisi10 Eylül

    Merhaba, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. MNG Kargo ailesi olarak iletmiş olduğunuz geri bildirimler için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

  • MNG Kargo Temsilcisi10 Eylül

    Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları