sta-1-hoverYetersiz Çözüm

MNG Kargo Paketimin Ağzı Açılmış, Geç Ve Eksik Geldi

Hasan Hasan3 hafta önce

Pegem yayıncılıktan 3 adet kitap siparişi verdi MNG Kargo ile gönderileceğini öğrendim. Siparişlerim Ankara Selanik şubeden kargoya verildikten sonra o şubede yaklaşık 2-3 gün bekledi ve sonra yola çıktı. Selanik şubeye, aradığım zamanda ise gayet lakayıt bir tavırla kargonun onlara gelmediğini vs. Söylediler.

Daha sonra kargom Düzce melen şubeden dağıtıma çıktığında kargom öğlen gibi geldi ve geldiğinde kargomun ağzı açılmış ve içinden bir kitap da eksik halde geldi ( 3kitap siparişi vermiştim 2 si geldi). Acaba Pegem mi eksik gönderdi diye kargonun poşetinin üstündeki faturaya baktım oradaki faturada da 3 adet ürün olduğu yazıyordu. Yani kargom ya içerisi açılıp ürünüm alınmış ya da sert şekilde taşıdıkları sırada açılıp düşmüş.

Kargoyu getiren beyefendi ise kargon açılmış bir bak eksik ürün var mı diyor. Ve eksik ürün olduğunu söylediğimde sen al bunu biz eksiği bulup getiririz diyor. Yav Allah aşkına bu nasıl bir saçmalıktır. Ben kargoyu teslim almadım beyefendi hiçbir şekilde bir tutanak veya bir belge doldurmadı ya da doldurmamı istemedi.

Kargomu dükkanıma sipariş verdiğim için dükkandan çıktım ve evime geldim daha sonra kargoyu teslim almadığım kargocu tekrardan gelip babama kargoyu siz alın biz eksik ürünü buluruz getiririz demiş. Kitaplarım ders kitabı olduğu için durumları çok acildir ve sorunumun derhal çözülmesini istiyorum.

Sorunu belirtmek için Düzce melen şubeyi yaklaşık 10 defa aramama rağmen asla açılmadı. En son merkezlerine bağladılar oradaki hanımefendide sistemlerinde bakım gibi bir şey olduğu için akşam bir daha arayın dedi. Hala sorunumla ilgili hiçbir gelişme yok.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler