MNG Kargo Paketimi  Başka Adrese Götürüyorlar Ya Da Eve Geldik Yoktunuz Yalanı!

Polat Polat3 hafta önce

İzmir Aliağa MNG Kargo şubesi kadar sorunlu bilmez insanların olduğu bir kargo şubesiyle karşılaşmadım.2 defa kargomu farklı adrese götürdüler. İddia ettiler biz yanlış götürmüyoruz siz adresi yanlış yazmışsınız dediler. Aynı gün kargomu getirdiler üzerindeki adresi kontrol ettim adres doğru. Dağıtıcı özür diledi gitti. İnsanlar zor duruma girmesin belki işinden olma ihtimalide olabilir diye şikayette bulunmadım. Bir süre sonra yine aynı şey oldu.

Şimdi de kargom 3 gündür kargo şubesinde bekliyor ama gelen giden yok.Arıyorum şubeyi getirdik evde yoktunuz.Yalan vallahi yalan billahi yalan. Çünkü eşim pandemiden dolayı evde küçük bebeğimiz olduğu için hiç dışarı çıkmıyor. Hatta kargo aracının mahallemize kadar geldiğini de gördük. Şubeyi arıyorum. Bana söyledikleri buraya düşülen notta alıcı kargosunu şubeden alacak.

Peki neden beni bilgilendirmiyorsunuz diyorum.Adresinize geldik. Evde bulamadık. Kargonuzu şubeden almanız gerekmektedir diye.Cevap yok. Bir de kaba konuşuyorlar. MNG Kargo Aliağa şubesi kötü sürekli aynı sorun.

Neden diğer kargo şubelerinde sorun olmuyor.Her ay düzenli kargo geliyor bana ve daha fazlası da gelecek.Çünkü ticaret yapıyorum.Yaptığım iş büyüdükçe hatta hızlıca büyüyor.Daha çok kargo gelecek.Önce gönderici firmayla konuşup kargo firmasını değiştireceğim.Daha sonra beraber ticaret yaptığım kişilere giden kargolarında başka kargo firmasıyla gelmesi için gerekeni yapacağım. 

Benden MNG Kargo'ya tavsiye şubelerde o telefona cevap verenlere çözüm odaklı olmaları konusunda eğitim versin.Yoksa ağzı olan konuşuyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler