18 Ekim 2016

MNG Kargo Paketimi 3 Gündür Teslim Etmiyorlar

MNG Kargo 14 Ekim 2016 tarihinde saat 14:00' da Ankara park cad. Şubesinden tarafıma gönderilen paketimin ücreti gönderen tarafından peşinen ödenmiş ve faturada teslim süresi bir iş günü olarak belirtilmiş olmasına rağmen, tam 3 gün süreyle beklemiş bulunmaktayım ve 17 Ekim saat 18:00 'de cep telefonuma evde bulamadıklarını ve paketimi şubeden almam gerektiğini belirten bir mesaj attılar.


Ben 17 ekim tarihinde ve ondan öncesinde de evden ayrılmadan bekledim. Beni evde bulamamaları imkansız, yalan söyledikleri çok açıkça bellidir. Eğer kargonun ücreti gönderen tarafından değil de, alıcı tarafından ödenecek olsaydı, inanıyorum ki böyle bekletmeden para tahsili için ertesi gün teslim ederlerdi. İzmir 'deki bostanlı şube paketimi 3 gündür araç içinde gezdiriyor, eve teslim ücreti ödendiği halde, gelin şube'den alın diyor. Paketimin içerisinde gıda maddesi vardı. MNG bir daha asla.

Saynur 179 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Saynur Hanım , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön