MNG Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

MNG Kargo Paket Kayıp Bulunamıyor!

179görüntüleme
Mehmet
Mehmet 25 Kasım 2020 16:18

Ada kurutemizleme Panora Şubemizden müşterimize gönderilmek üzere teslim etiğimiz kargo DikmenMNG  Şube personeli tarafından 16.11.2020 tarihinde herhangi bir evrak düzenlenmeden alınmış olup şubemiz kamera kayıtların da görülmektedir, halen müşterimize ulaştırılamamıştır.

 MNG Kargo firmasıyla bu ve benzeri şikayetlerin yoğunluğu sebebiyle çalışmamaktayız ancak müşterimizin anlaşmalı kargosu olduğu için teslim ettik, şube müdürü e*** bey'le görüştük bizzat şubelerine gittik ancak kargoyu bulamıyorlar, gönderici ve alıcı belli olmasına rağmen ne kayıtlarında ne de somut halde kargo bulunamıyor, bu sebepten ötürü müşterilerimize karşı mahcubiyetimizin bedeli hiçbir şekilde ödenemez, müşteri hizmetleri ve şube çalışanlarının bizi mağdur etmekten öte hiçbir tavır ve davranışı gözlemlenmediği gibi halen ilgisizlik ve alakasızlık hat safhadadır, kayıp olan kargo içeriğinin maddi tazminatına ilişkin en kısa zaman da hem müşterimizin hem de tarafımızın mağduriyetine istinaden dava açılacağını gerekli mercilere bildirmek isteriz.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo25 Kasım 2020 19:28

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

Mehmet
Mehmet25 Kasım 2020 19:31

Tüm çözüm kanallarınızdan daha önce iletiildiği için burada paylaştım şikayetimi, yazmak ya da konuşmak için yol göstermenizi değil çözüm üretmenizi istiyorum.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo26 Kasım 2020 17:11

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler