05 Eylül 2013 #1990048

MNG Kargo Online Alışverişlerde Paravan Şirketlerin Korunması!

www. bizden ucuzu yok. com dan yapmış olduğum bir alışveriş te MNG Kargo tarafından yanıltıldım . MMY Sanal Ticaret M** Ö** E** adı ile hizmet veren siteden 1 adet bayan ayakkabı siparişi verdim. Kargo şirketi olarak ta anlaşmalı oldukları MNG Kargo şirketine bedeli elden ödenmek şartıyla mesafeli satış sözleşmesini onayladım. 15. 08. 2013 tarihinde kargoyu kontrol ederek almak istediğimi belirttiğimde bedelini almadan kontrol edemeyeceğimi bildirdiler.


Ben de bedeline ödedim ve kargoyu kontrol ettiğimde malzemenin orijinal olmadığını belirterek yapmış olduğum ödemenin iadesini ve malın satıcıya iadesini istedim. Beni azarlayarak böyle bir şeyin olamayacağı nı bildirdiler.

Metin 106 Okunma

Cevaplar

  • Metin08 Eylül 2013

    Sayın MNG kargo yetkilileri.: Şirketiniz ile 3.şahıs satıcı firma MMY Sanal Ticaret Mine ÖZTÜRK ESEN ile yapmış olduğunuz taşıma sözleşmelerinin bir nüshasını mail'ime gönderirseniz memnun olurum. Ayrıca tarafıma elemanlarınızca verilen ilgili firmaya ait telefon numarası da yanlıştır. TÜMSAN Şubenizle yapmış olduğum telefon görüşmesinde de bana verilen telefon numarası yanlıştır. Zannedersem firmanız ile satıcı arasında sadece maddi çıkar ilişkisi haricinde alıcının da mağdur edilmesi için yapılmış bir sözleşme sözkonusudur. Yukarıda adı geçen satıcı firmaya bizim ulaşamamız aynı zamanda kargo şirketinin de ulaşamaması anlamına gelmiyor herhalde. Çünkü iade edilen malın tesliminin bizzat TÜMSAN Şubenizden elden verildiği bilgisi tarafıma verilmiştir. Bu nedenlerden ötürü mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

  • MNG Kargo Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön