13 Ocak 2015

MNG Kargo Öncelikli Kargo Gönderiminde Yaşanan Gecikme!

Fat. No: 320261; 29.12.2014 Tarihli; kargo gönderiminin teslim edildiğine dair telefonuma 30.12.2014 tarihinde saat 15.17'de mesaj gelmiştir. Ancak kargonun gittiği adresi aradığımda; henüz teslim edilmediği bilgisi verilmiştir.

Cep telefonuma gelen mesajla yapılan teslimat saati birbirini tutmadığı gibi. Kargo Alıcısı Libadiye şubesini aradıktan sonra teslimat yapılmıştır (Saat 18.00'de) . Öncelikli olarak gönderdiğim ve fiyat farkı ödediğim kargo teslimatı ile ilgili sıkıntı yaşadığım gibi telefondan bırakmış olduğum şikayete herhangi bir bilgi dönüşü yapılmamıştır.

Başak 264 Okunma

Cevaplar

  • Başak15 Ocak 2015

    Telefonla geri dönüş yapılmıştır. Ancak telefonda yapılan açıklamada Uluslararası faaliyet gösteren bu kurumsal firmaya yakışmayan şekilde savunmacı bir üslup sergilenmiştir. Sonuç olarak anlaşılıyor ki; şubelerden yapılan yanlış bilgilendirmelerde de, öncelikli kargolarımızın geç teslimatlarında da yine bizler zararlı çıkıyoruz. Müşteri hakkaniyeti söz konusu dahi değil.

  • MNG Kargo Temsilcisi14 Ocak 2015

    Merhaba Başak Hanım , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön