06 Mart 2013
Yorum Yap
#1670534

MNG Kargo Müşteri Temsilcileri Dalga Geçiyorlar!

Bugün MNG Kargo zonguldak şubesine gelen bir kargomla ilgili bildirim yapmak için mng kargonun internet sitesinden zonguldak şubeye ait telefon numaralarını 26 kez aradım fakat telefonuma cevap verilmedi.bu şikayetimi mng kargo 4440606 nolu numarasından müşteri temsilcilerine bildirmek için arama yaptım fakat her şikayetim var dediğim müşteri temsilcisi cevap dahi vermeden birbirine telefonla aktarıp durdu.


6 kez telefonlar arası aktarım yaptılar.son olarak sınırlı bir şekilde benimle dalgamı geçiyorsunuz diye bağırarak konuştuğum bir bayan dinlemek zorunda kaldı.bu durumdan dolayı müşteri olarak kendimi hakarete uğramış sayıyorum burada paramızın karşılığı hizmet alıyoruz bu mu olacaktı.

Özgür Özgür 35 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi07 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler