24 Nisan 2013 #1759747

MNG Kargo Müşteri Memnuniyeti Yok!

MNG kargo gerçekten hızlı bir kargo haklarını yememek lazım ama müşteri memnuniyetine önem verdiklerini söyleseler de hizmet kalitesinde eksiklik var. Ben beyaz eşya aldım ve MNG Kargo ile gönderildi. Ürünü getiren arkadaş ürünü apartman kapısına bırakıp gidiyor. Kapıya teslim mantığı ile çalışan kargo şirketine bu hiç yakışmıyor. Onlarca daire olan bir apartmanın kapısının benim kapım olmadığını anlatamadım.


Benim kapım oturduğum dairenin kapısıdır. Küçük bir paket olunca kapıya kadar getiren firma paket büyük olunca farklı davranıyor. Nerede kaldı hizmet standardı, duruma göre işlem yapılıyor. Konuyla ilgili başvuruma cevap bile verilmedi.

Zeki 37 Okunma

Cevaplar

  • Zeki25 Nisan 2013

    Değişen birşey olmadı öneri olarak kaydedildiğini söylediler.. Verdiğimiz hamal parasıyla kaldık.. Umarım başkasının başına gelmez.

  • MNG Kargo Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön