Deprem destek listelerine hızlı erişin!
MNG Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa sonuçtan çok memnun

MNG Kargo Müşteri İlgisizliği Müşteriye Gereken İlginin Gösterilmemesi

330
Mustafa
Mustafa 09 Ocak 16:53
Çözüldü
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı
“A****t beyin tavrından çok memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum.”

Adresimden kargo alınması için MNG Antalya şarampol şubesini aradım. Telefonlarıma bakan olmadı. Daha sonra 0850 numaralı telefonu aradım kargo adresimi ilettim ne gelen var ne giden. Şarampol şubesinin kendi numarasına telesekreter çıkıyor müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız diyor daha sonra telefona kimse gelmiyor.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo09 Ocak 17:13
Mustafa
Mustafa11 Ocak 17:08

A****t beyin tavrından çok memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo11 Ocak 17:08

Benzer Şikayetler

profile
42
25 Şubat

MNG Kargo Teslim Alınmayan Kargo!

Kargo göndermek istediğimizde 5 adet elektronik parça ( arızalı telefonu) ayrı ayrı göndermeniz gerekiyor denilerek müşterimden teslim almamışlar! İstanbul'da Atalar şube MNG ile anlaşmamız olmamıza rağmen saygısızca konuşup müşterimi kovmaktan beter etmişler! Ayrıca müşterim de abi senin nasıl bir ...

profile
76
29 Aralık 2022

MNG Kargo Yine Mağdur Ediyor

Kargom 2 gündür çıkış şubesinde bekliyor. Hiçbir hareket yok bunu genel merkezi arayarak öğreniyorum. İsterseniz şubeyle görüşün diyorlar numarayı veriyor arıyorum telesekreterden sonra bağlanacağım tam çalıyor açıp kapatıyorlar. MNG Kargo hep aynı pişmanlık.

profile
118
28 Eylül 2022

MNG Kargo Kargoları Getirmiyor Yine

MNG Kargo şirketi şubede olan kargomu eleman eksikliği yoğunluk nedeniyle mobil teslim günü teslim edilecek deyip evde olmama rağmen kargomu sanki getirmişler de evde yokmuşum gibi gösterdiler. Şubeyi aradığım da hiç bağlanmayan bir. Telefon numarası var ve iletişim yok. Mağdurum ve. Şikayetçiyim. İ...

MNG Kargo Kargoları Getirmiyor Yine
profile
377
14 Mayıs 2022

Gemlik MNG Kargo Manastır Kuryecisinden Şikayetçiyim

Gemlik MNG Kargo manastırdaki yaşlı kargocudan şikayetçiyim. Kimlik numarası vermeye çekindiğimiz dönemde bile kimlik numaramı verdiğim halde kabul etmedi kimliğimi istedi elinde bakarak yazdı. Geçen sefer iftira atmıştı bu sefer bağırdı gizlilikten iyice korkar olduk. Kendinize yakışanı yapın.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .