28 Aralık 2017
Yorum Yap
#9956722

MNG Kargo Merdivenköy Şubesi Ürünümü Teslim Etmiyor Sürekli Bahane Buluyor

MNG Kargo tarafından şubelerindeki kargo elime ulaştırılmıyor. 26.12.2017 tarihinde sabah erken ellerine ulaşmış olan kargoyu dağıtıma çıkarmıyor. İstanbul-Kadıköy'de bulunuyorum ve Merdivenköy şubesi ile aramız 500 metre. Açıkçası kargo şubelerinin keyfini beklemekten artık yoruldum. Sabah kendilerine ulaşmama ve bugün mutlaka 5'e kadar teslimat yapılacağını söylemelerine rağmen getirmiyorlar. Sürekli oyalamalara ve yalan yanlış söylemlere maruz kalmaktan sıkıldım. Acil olarak kargomun sabah erkenden teslim edilmesini istiyorum.

Orkun 87 Okunma

Cevaplar

 • Orkun02 Ocak

  Nasılsa 29.12.2017'de teslim edilen kargo, bugün (02.01.2018) üniversitedeki dekanlığa bırakılmış. Sanırım kurye bırakıp kaçmış. Merdivenköy Şubesinden de oradaki dağıtım yapan kuryelerden de şikayetçiyim. Terbiye sınırlarını aştınız. Yazıklar olsun.

 • Orkun02 Ocak

  Acil olarak bu konu çözülmez ve tarafıma özür dilenmez ise yasal haklarımı kullanacağım. Benim gıyabımda kargomu almışım gibi göstermek, en basit tabiriyle dolandırıcılıktır. Acil açıklama istiyorum.

 • Orkun30 Aralık 2017

  Sözde kargomu 19:12’de teslim etmişler. Hayaletlere teslim ettiniz sanırım. Bana kesinlikle teslim edilen bir şey yok kaldı ki, Trendyol.com a da gerekli bilgiyi çoktan verdim. Kesinlikle bu kargonun sorumlusu MNG’dir. Getirilmeyen kargoyu getirmiş gibi göstermek dolandırıcılıktır! Tüm kayıtlar duruyor. Islak imzalı herhangi bir belge de olamayacağı için hesap vereceksiniz.

 • Orkun29 Aralık 2017

  Siparişimi arayıp iptal ettim. Bu kargo herhangi bir yere bırakılırsa sorumlusu kargo şirketidir. Herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Bırakılan her kargo bilgim dışındadır.

 • Orkun29 Aralık 2017

  Zaten bir aksiyon alan yok. Sözde bugün gelecekti ama gelen giden yok. İstanbul'un orta yerinde, iki Elle bir işi beceremeyen firmaların düşük profilli anlayışlarına kaldık. Yazık.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler