11 Kasım
#12944805

MNG Kargo Mağduriyetleri

Her gelen kargoda mağduriyet yaşıyoruz. Kargoya para veriyoruz geliyor. Ama evimize getiren yok arayan yok ulaşan yok. Takip numarasından bakıyoruz gelmiş teslim edilemedi. Gelen kargo teslim edilemedi geri gitmesin biz almaya gidelim diyoruz gidiyoruz 10 metre kuyruk var mümkün değil kargoyu almamız. Telefonuna zaten ulaşamıyoruz. Genel merkezi arıyoruz orada bizi sistemde sorun var diye oyalıyor. Yeter artık bırakın bu işi yapamıyorsanız! Her gelen kargo geri mi gidecek? Ya da teslim edilmeyecek mi bu ne biçim iş. Hiçbir şekilde işini yapmayan bir kargo! Sürekli mağduriyet yaşatan! Bıktık! Gümüşhane milleti olarak bu mağduriyetten! Bıktık!

Esma Esma 1.103 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Esma21 Kasım

  Bitmeyen MNG sorunları... Şimdi de bana teslim etmedikleri ürünü teslim etti girdiler iki haftadır ürün yok parası çekildi zaten. Kargoya gidiyorum yok. Adreste olmadığım için şubeden alırsınız dediler kargonun akşama mesajı geldi kargo teslim edildi diye. Sabah gittim teslim edilmiş görülüyor dediler hayır edilmedi dedim. Sonra kargoyu zimmetledikleri eleman dağıtımda kargonuzda onun aracında dediler. Yok. Bütün gün onu bekledim sabah gittim yok öğlen yok akşam yok geri dönüş yok. Trendyol'u arıyorum yok çözüm yok yok yok.

 • Esma12 Kasım

  Bugün beni müşteri hizmetleri aradı. Dün güya getirilmiş kargo tüm gün evdeydim. Bugün de acil olduğunu belirteceğiz gelecek kargonuz dediler saat 17.39da aradım sistemde sıkıntı var yarım saat sonra arar mısınız dediler 18.31 de aradım kargonuz dağıtımda 19.00 a kadar gelecektir bekleyin dediler. Peki dedim kapattım. Tabii ki kargo yine gelmedi. Cuma gününden beri şehre gelen kargo evime ulaştırılmıyor. Kapısında kuyruk var kargoyu alamıyorum. Telefonla ulaşamıyorum. Ücretini ödediğim kargo elime gelmiyor. Sürekli mağduriyet.

 • MNG Kargo Temsilcisi12 Kasım

  Merhaba, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. MNG Kargo ailesi olarak iletmiş olduğunuz geri bildirimler için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

 • Esma11 Kasım

  Her şikayette aynı cevap ama olumlu bir cevap geri dönüş olmuyor! İnternet sitesinde bilgiler doğru düzgün görüntülenemiyor. Açıklamalarda ne yazıyor belli değil. Telefonuna ulaşılamıyor. Bütün gün evde olmamıza rağmen kargo eve getirilmeyip getirildi notu düşülüyor. Klasikleşmiş yalan. Getirildiğini kanıtlayın ne bir belge be bir arama. Bir de gelmiş gibi gösteriliyor.

 • MNG Kargo Temsilcisi11 Kasım

  Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları