24 Ocak 2014

MNG Kargo Mağduriyetimiz 4 Gündür Teslim Edilmeyen Paket!

MNG Kargo'ya 20 Ocak 2014 Pazartesi günü teslim edilen ve firmamız için oldukça önemli numuneler içeren paketimiz, bugün (24 Ocak 2014 Cuma) hala elimize ulaşmamıştır. Takip numarası üzerinden (21 Ocak) Salı günü Fenerbahçe şubesine ulaştığı ve dağıtıma çıktığı ancak teslim edilmediği görülmektedir.


Ardından Çarşamba ve Perşembe günü de dağıtıma çıkarak teslim edilmemiştir. Firmamız numuneleri yetiştiremediği için iş kaybına ve ciddi bir zarara uğramıştır. Bir kargo ilgili şubeye gelip 3-4 gün boyunca nasıl teslim edilmez? Şube müdürü neden telefonlara neden çıkmaz? Böyle bir hizmet anlayışı var mıdır?

Emre 64 Okunma

Cevaplar

  • Emre27 Ocak 2014

    Kargo 5. günün sonunda (şikayet nedeniyle) ulaştırıldı ve daha evvel hiç karşılaşmadığım 10TL civarında bir fahiş fiyat alındı.

  • MNG Kargo Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön