16 Haziran 2016

MNG Kargo Libadiye Şubesinin Sorumsuzluğu!

Kargom tarafıma teslim edilmek üzere görevliye zimmetlenmiş ve dağıtıma çıkmış. Kargo aracı kapımın önüne geldi fakat teslimat yapmadan gitti. Çünkü personel paketi şubede unutmuş. Şubeyi ve genel merkezi arayıp şikayette bulundum ve kargonun bana bugün teslim edilmemesi halinde 600 TL gibi bir ceza ödemek zorunda kalacağımı bildirdim fakat hiçbir çözüm ve ilgi gösterilmedi.
Ablam icra avukatıdır. Bu ceza ve sorumsuzluğunuz ile ilgili maddi manevi tazminat davası açacağım ve emin olun çevremdeki tüm kurumsal müşterilerinize sizinle çalışmamaları için gereken her şeyi yapacağım.

Görkem 188 Okunma

Cevaplar

  • Görkem10 Ağustos 2016

    Adresime özür için bir yazı ve lokum göndermişsiniz. İnceliğiniz için teşekkür ederim. Fakat ben firmanızın sorumsuzluğu yüzünden 600 TL gibi bir para ödemek zorunda kaldım. Lokum bu zararı karşılayacak ya da hatanızı telafi edecek unutturacak bir şey değil. Üzerinden günler geçti tek bir yetkili arayıp kusura bakmayın bizim hatamız telafi edilecek demedi. Ama müşteri hizmetleri personeliniz şikayetim hakkında gelişme yok mu dediğim zaman işlem sırasına göre inceleniyor, bekleyeceksiniz diye artistlik yapmayı çok iyi biliyorlar. Çözüm bu değil. Bunu yapmayacaksınız. Zimmete alınan ürün şubede nasıl unutulur ya bunun açıklaması yok. Ben nasıl güvenipte ürün teslim edeyim tekrar size.

  • Görkem30 Temmuz 2016

    Terbiyesizsiniz, personeliniz ve şube sorumlularınız tam bir ahlaksızlık sergiliyorlar. Müşteri ile nasıl konuşulacağını bilmiyorlar. buradan akçaya ufacık bir dosya için 28 TL ğcret talep ettiler. Sankş araba taşıyacaklar. Müşteri hizmetleriniz yapılan şilayetlere geri dönmüyor. Bir daha siz asla hiç değmezsiniz.

  • MNG Kargo Temsilcisi16 Haziran 2016

    Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön