22 Haziran 2016

MNG Kargo Kuryenin Yaptığı Terbiyesizlik

MNG Kargo kuryesi beni arayarak kargomun olduğunu evde olup olmadığımı sordu. Şu an işte olduğumu evde annemin olduğunu kargoyu kendisine teslim edebileceklerini söyledim. Daha sonrasında annemi arayarak kargoyu teslim alırken kendisine imzalatacakları kağıdı dikkatli bir şekilde okumasını söyledim. Kurye eve kargoyu teslim etmek için gittiğinde anneme evrakı
imzalatmak istediğinde annem öncelikle imzalayacağı evrakı okumak istediğini söylüyor.
Kurye anneme imzalatmak istediği evrakı okumasına izin vermeden "vermiyorum kargonuzu" diyerek arkasını dönüp gidiyor. Kargomun acilen tekrar eve getirilmesini ve o kurye tarafından annemden özür dilenmesini istiyorum. Kimsenin benim anneme saygısızlık yapmaya hakkı yok.

Ergin 83 Okunma

Cevaplar

 • Ergin'in Teşekkür Mesajı11 Ağustos 2016

  Lokum göndererek olayi tatliya baglmaniz ve gerekli hassasiyeti gösterip sorunu cozdugunuz için teşekkür ederim

 • Ergin25 Haziran 2016

  MNG Kargo kuryesi kargo teslim evrağını annemden imzalamasını isteyince annem öncelikle imzalatmak istediği şeyi okumak istiyor ve bunun üzerine kurye senimi bekliyecem okuyacakmış dedikten sonra kargoyu teslim etmiyeceğini söyleyip arkasını dönüp gidiyor. Aynı gün içinde MNG Kargo genel müdürlüğü ve Ankara bölge müdürlüğü ile yaptığım görüşme sonrası özür dilenerek kargomun tekrar adresime yollanacağı söylendi. Aynı gün MNG Kargo tarafından "... . No.lu kargonuz adresinize getirilmiştir. Bulunamadığınızdan şubemizde bekletilmekte olup, yARIN almanız rica olunur. Demetevler SB 0312 327 28 41 0312 3" şeklinde mesaj geldi. Kargomun tekrar yönlendireceğini söyleyen genel müdürlük mü yalan söylüyor yoksa eve geldik bulamadık diyen kargo şubesimi. Gün boyu evde olmamıza rağmen nasıl böyle bir mesaj atıyorlar ve genel müdürlük kargonuz tekrar yönlendirilecek diye neden müşteriyi oyalıyor!

 • Ergin23 Haziran 2016

  Kargomun tarafıma tekrar yonlendirelecegi ve personelle gerekli gorusmenin yapilacagi soylenmesine rağmen ayni gün " No.lu kargonuz adresınıze getırılmıstır. bulunamadıgınızdan subemızde bekletılmekte olup, yARIN almanız rıca olunur. Demetevler SB 0312 327 28 41 0312 3" tarafıma bu mesajin atilmasi ayrı bir terbiyesizlik değil mi?

 • MNG Kargo Temsilcisi22 Haziran 2016

  Merhaba Ergin Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön