MNG Kargo Kurye Maske Kullanmayıp Ürünü Alıp Kaçtı

Zerrin Zerrin04 Nisan 14:41

Ben Cerrahpaşa'da yoğun bakım hemşiresi'yim. Sağlık çalışanı olarak sabahlara kadar nöbet tutup Corona'li hasta bakıyorum ve sonrası Eve gelip bebeğimle ilgileniyorum. Kargo çalışanını hem maske kullanmamış hem yüzüme doğru nefes nefese kalmış şekilde elindeki kağıt kalemle imza atmamı bekliyor.

Önlem almadığı için kendimi ve bebeğimi korumak için kalem kağıda dokunmak istemediğimi söyledim. Gayri ihtiyari imza atacaksınız, atmıyorsanız kargo siparişi vermeyin. İki de o zaman deyip kargolarımı alıp gitti. Hem maskesi yok hem ağzı açık, aksıra tıksıra kapı önünde elindekileri almamı bekledi.

Ben sağlık çalışanı olarak size ve yaşlı ailelerimizi korumak kurtarmak için çalışayım. Sizin elemanınız 2 kargo getirmekten çalışmaktan sıkılmış keyfi bir şeklide sipariş verme o zaman diye çeksin gitsin. Yazık bir de ben bu insanlara hastanede hizmet etmeye devam ediyorum, bebeğimi evde bırakıp.

Cevaplar

profile-icon Zerrin 10 Nisan 13:47

Telefonum acık ve konuyu çözmemek için ulaşamadık diyorsunuz lütfen soruna çözüm odaklı olun lütfen

MNG Kargo Logo MNG Kargo 10 Nisan 11:54

Değerli Müşterimiz, MNG Kargo olarak göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü siz değerli müşterimize teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanılamamıştır. Gönderinize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak sizinle tekrar iletişime geçiyor olacağız. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 04 Nisan 15:05

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler