Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Kurye Kargo Şikayet

Hüseyin
09 Mart 19:50
124
Hüseyin'in Teşekkür Mesajı
“Emine hanım çok teşekkür ederim”

İyi günler, Gaziantep Şehitkamil ilçesi Çukurçayır Göllüce Mahallesi'nde ikamet etmekteyim ve bana hizmet veren kurye hakkında şikayetimi iletmek istiyorum. Diğer tüm kargo şirketleri adresime ulaştıklarında beni arayarak bilgilendirirken, ne yazık ki MNG Kargo adresime uğramadan doğrudan ayrılıyor. İkinci kez MNG Kargo nedeniyle kargom şubeye yönlendirildi ve bu şube evime oldukça uzak. İki defa bu durumdan dolayı mağduriyet yaşadım. İlginize sunarım.

11 Mart 09:04 (Şikayetten 1 gün sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Hüseyin
25 Mart 16:09

Emine hanım çok teşekkür ederim

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

4
Çözüldü

MNG Kargo Teslim Edilmeyen Kargo

Yasin
03 Haziran 11:21
100
"Müşteri hizmetleri personeli Zarife Hanıma teşekkürler ama şu bir gerçek ki her zaman aynı adrese gelen kargo firması simdi biz oraya gelemiyoruz demesi ilginç."
MNG Kargo Teslim Edilmeyen Kargo
MNG Kargo Teslim Edilmeyen Kargo

MNG Kargo Ürünümü Teslim Etmedi

Seda
16 Nisan 16:35
189
MNG Kargo Ürünümü Teslim Etmedi

MNG Kargo Kargom Ortada Yok

Efekan
06 Nisan 17:47
269

MNG Kargo Kargo Teslim Sorunu Ve İletişim Mağduriyeti

Melike
12 Ocak 19:28
786
Benzer Şikayet Yaz