Deprem destek listelerine hızlı erişin!
MNG Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mng Kargo Küçükyalı Şubesinin Sorumsuzlukları

652
Yağmur
Yağmur 17 Ocak 22:51

MNG Kargo İstanbul ®/Küçükyalı şubesi asla işini yapmıyor ve bunu gizlemek için de tüm yolsuzlukları yapıyor. Ne zaman bir siparişim MNG Kargo ile teslim ediliyor olsa sorun yaşıyorum. Telefonla şubeye ulaşmaya çalıştığımda telefonu önce açıp sonra yüzüme kapatıyorlar. Sorun yaşadığım 3 adet örneği şikayet kaydıma dahil ediyorum:

1. Gönderi takip no :81012 ile biten teslimatım 16 aralıkta Küçükyalı şubesine ulaştı ve 9 gün boyunca şubede bekletildi. Yalandan dağıtıma çıkarıldı işaretlenip sonra da adreste bulunamadı bilgisi verdiler, 9 gün boyunca evde beklediğim halde.

Nihayet 9 günün sonunda (25 aralıkta) yapılan tüm şikayetlerin ardından adresime getirdiler ve gerekçe olarak da "burası biraz tersimize geliyor ondan getirmedik" şeklinde dalga geçer gibi bir açıklama yaptılar.

2. Gönderi takip no :81210 ile biten teslimatım 26 Aralık günü MNG Kargo Küçükyalı şubesine ulaştı ve 15 gün boyunca teslim edilmeden şubede bekletildi. Kılıfına uydurabilmek için yalandan dağıtıma çıkarılmış ve adreste bulunamamış gibi gösterdiler. Akşam 19:18 gibi bir saatte dağıtıma çıktı kargonuz bilgisi geçip akşam 20.35'de de teslim edilemedi olarak işaretlendi. Bu saatlerde kargo teslimat bile yapmıyor tamamen teslimatın durumunu güncel tutmak için yalandan yapılan bir işlem.

15 günün sonunda "sözde" 3 kere teslim edilemediği için paketimi göndericiye iade ettiler ve MNG Kargo sebebiyle Trendyol ® üzerinden indirimli olarak yaptığım alışveriş iptal olmuş oldu ve indirim tarihini kaçırdım.

3. Gönderi takip no 15873 ile biten teslimatım, 16 Ocak tarihinde Küçükyalı şubesine ulaştı ve 17 Ocak tarihinde s** s** isimli birisine teslim edildi olarak işaretlendi. Bütün gün evdeydim, kargo tarafıma teslim edilmedi. Benim kargomu başkasına teslim edebileceklerine dair benden hiçbir onay veya bilgi alınmadı. Hiçbir yere teslim aldığıma dair imza atmadım ve telefonuma gelen teslimat kodunu da kimseyle paylaşmadım. Ancak kargom şu anda teslim edilmiş görünüyor. Bu yapılan hem haksızlık.

Parasını ödeyerek aldığım ürünün tarafıma teslimatı yapılmayarak başkasına verilmiştir. Bu durumun bir an önce düzeltilmesini ve paketimin açılmamış ve sağlam bir şekilde tarafıma 24 saat içerisinde ulaştırılmasını talep ediyorum aksi takdirde yasal yollara başvuracağım ve bu konuyla ilgili tüm Küçükyalı şubesi çalışanları hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo18 Ocak 09:43

Benzer Şikayetler

profile
Ali
74
17 Aralık 2022
profile
Ali'nin Teşekkür Mesajı

“Teşekkür ederim”

Mng Kargo Eve Gelmiş Gibi İşlem Yapıyorlar

Gönderi takip no: 578105778513 kodlu kargomu evde yokmuşum gibi uygulama yapıp eve gelmeden gelmiş gibi yapıp yalanla iş yapan bu Konya İhsaniye MNG K...

Mng Kargo Eve Gelmiş Gibi İşlem Yapıyorlar
profile
1.742
28 Nisan 2022
profile
Demet'in Teşekkür Mesajı

“Teşekkür ederim”

Terazidere MNG Kargo Sorumsuzluğu!

530021973319 gönderi takip numaralı Trendyol siparişimin teslimatını beklerken, hiçbir şekilde eve gelen ya da arayan olmadığı halde kargo takibe gird...

profile
Ali
265
1 gün önce
profile
Ali'nin Teşekkür Mesajı
  • 1 gün önce

“Sürecin çözümü nazari keşke şube temsilcileri bazında çözüme ulaşım sağlanabilseydi is merkez ayağında çözüme ulaştırılması da ayrıca sevindirici.teşekkürler”

MNG Kargo Kargo Teslimim Yapılmaması Yalan Bilgi Beyanı

Gönderi takip no : 883394008878 numaralı ürün 25.03.2023 tarihinde 24 saat açık olan Tersane gibi bir iş yerine kuryesi getirmiş ama teslim edememiş. ...

profile
127
1 hafta önce

Mng Kargo'nun Beyanım Dışında İşlem Yapması

Fatura no : rp32606 gönderi takip no : 323408152965 MNG Kargo ile kargo gönderim yaptım eve teslim edilsin dedim buna rağmen kargo şubesinden teslim alınacak diye gözüküyor sizin bu kargo acentelerinizde çalışan insanlar anlama sıkıntısı mı yaşıyor? Ya da 125 lira kargo ücreti ödeyip, kargonun şubed...

profile
108
1 hafta önce

MNG Iğdır Şubesi Hatalı Gönderi Yaptı Ve Yaptıkları Hatanın Arkasında

MNG Iğdır şubesinden şikayetçiyim. Aynı gün 2 ad kargo yolladık değişim için ürünlerden biri Ebebek mağazasına diğeri ise Civil mağazasına iade kodlarını telefonu alarak kendileri girmelerine rağmen her iki ürünü de Civil kodu kullanarak çaprazlama işlemi uyguladılar Ebebek ürünü ortada yok Civil bö...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .