30 Ağustos 2013 #1984716

MNG Kargo Keyfi Gecikme!

Salı günü, 30 ağustosta kamp yapmak istediğim için çadır sipariş ettim. Satıcı yetişeceğini söyledi. satıcı firma aynı gün kargoya malı teslim etti. EB 324770 kodlu ürünüm ertesi gün Terazidere şubesine 14, 58 de ulaştı. ama maalesef o gün teslim edilmedi. Ertesi gün yani bugün öğlen şubeyi aradım hala teslimata bile çıkarmamışlardı. Kısacası 24 saattir şubede paşa paşa yatıyordu. bu gece yola çıkacağımı çadırında kamp için olmazsa olmazı olduğunu özellikle belirttim. Bana saat 3 ten sonra teslimata çıkacak elemanla yollanacağı söylendiği halde maalesef çadır elime geçmedi.


Koskoca MNG Kargo sayesinde 3 günlük kamp hayallerimiz suya düştü. Küçük kızım şu an hala ağlıyor.

Metin 80 Okunma

Cevaplar

  • Metin01 Eylül 2013

    yemin edin ilgileneceğinize...herkese aynı cevap maaşallah.merak ediyorum bu kadar şikayete,copy-paste cevap için kaç dakkanı ayırıyorsun ?

  • MNG Kargo Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön