Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

MNG Kargo Keyfe Keder Teslimat Yapmaması

Necla
23 Şubat 17:47
306
Necla'nın Teşekkür Mesajı
“Ahmet Bey'in anlayışı ve nezaketi için teşekkür ederim. Sonuç benim lehime olmasa da uğraşınız için teşekkürler iyi çalışmalar. Aldığım farklı farklı cevaplara ek en azından son bir nokta konulmuştur diye düşünüyorum.”

Merhabalar. Trendyol ® üzerinden sipariş verdiğim ürünü MNG Kargo teslim aldı. İş adresime teslimat olarak sipariş ettiğim ürün MNG Kargo'nun kendince aldığı kararla teslimat bölgesi dışında bırakılmış. Tabi bu Trendyol'a açıkladıkları mazeret. Bana telefonda bahsedilen mazerette kargo şirketinden alacağım demişsiniz oldu. Sipariş verirken öyle bir şeyde işaretlemedim. İşaretlesem neden iş adresimi vereyim. 2 kere aynı olay başıma geldi ve kargo şirketi ısrarla getirmedi. Bana yapılan ile Trendyol'a yapılan açıklamada farklı. İnsanları mağdur etmeye hakkınız yok. Madem teslimat dışı adres olduğunu düşünüyorsunuz o bölgeye kargo kabulünü yapmayın. Kaldı ki Denizli gibi küçük bir şehirde teslimat bölgesi dışında bırakmak kafanıza göre çalıştığınızı düşündürüyor bana. Aklınıza gelebilecek bütün kargo firmaların o bölge için teslimatı var yol üstünde bulunan bir bölgeden bahsediyorum. Bu sorunu tek yaşadığım firma kendileri.

24 Şubat 09:09 (Şikayetten 15 saat sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Necla
26 Şubat 14:47

Ahmet Bey'in anlayışı ve nezaketi için teşekkür ederim. Sonuç benim lehime olmasa da uğraşınız için teşekkürler iyi çalışmalar. Aldığım farklı farklı cevaplara ek en azından son bir nokta konulmuştur diye düşünüyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

MNG Kargo Teslimat Ve Dağıtıma Çıkarmama Sorunu

Özlem
15 Mart 00:20
269

MNG Personellerinin İşini Yapmaması

Tuğba
25 Şubat 01:18
104
MNG Personellerinin İşini Yapmaması

MNG Kargo Kargo Teslimatında Yaşanan Sorunlar Ve Müşteri Memnuniyetsizliği

Elif
22 Şubat 15:50
448
Benzer Şikayet Yaz