27 Temmuz 2017

MNG Kargo , Keyap Şubesi Ve Çalışanların Saygısızlığı

MNG Kargo Keyap şubesi tarafından, adresime 26.07.2017 tarihinde teslim etmesi gereken ürün gelmedi. 27.07.2017 tarihinde arama yapıldı ve adreste olmadığımız gerekçesi kullanıldı fakat adreste kargo bekliyor durumdaydım. Kargo şirketleri teslimat için geldiklerinde adreste kimsenin bulunmaması halinde iletişim kurup ''X hanım, kargo X şirketinden geliyorum kargonuz var adreste değilsiniz'' şeklinde ikaz edilmesi gerekiyor. Çünkü yanlış apartman veya daireye yönelebiliyorlar ya da bunun gibi bir aksilik yaşanabiliyor.


Arama yapılmadı, ertesi gün dönüş yapıldığında sorunumu dile getirmek için aranılmadığını belirttim ve bana bu dağıtıma çıkan kişiye bağlı isterse arar istemezse aramaz denildi. Mobil şubelerinde problem olduğunu söyledim o konuda bir şey yapamam dedi. Adreste olduğumu ve telafi edilmesi gerektiğini söylediğimde şikayet edin o zaman dedi ve telefonu yüzüme kapattı.

Zeynep 1.393 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi27 Temmuz 2017

    Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır.Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön