MNG Kargo Kedi Ürünlerimi Getirmedi!

Emre Emre30 Ekim 13:01

Gezer akvaryum petshop marko satıcı ısrarla Trendyol üzerinden verdiğim siparişi göndermiyor.Trendyol'da kargoyla verildi yazıyor ama MNG den takip edince Zonguldak da olduğunu görüyorum. Tabii ki ısrarla orada bekletiliyor ve kesinlikle telefonları açmıyorlar veya açıp kapatıyorlar. Varsa gizli müşteri kesinlikle o şubeyi denetleyin orada ki telefonu açıp kapatan kişiyi bulsun. O  çalışanın ten kovulması için gereken her şeyi yapsın. MNG Kargo kendi ismini lekelememek için bunu yapmalı ve bunlar yüzünden biz mağdur oluyoruz.

Gelişme :

31 Ekim 19:13

İyi akşamlar öncelikle bir önceki MNG Kargo şikayetinde. Öğrendiğim detaylar ile MNG Kargo Zonguldak şubesinin dolandırdı işbirlikçi olduğunu öğrendim ve o şubede çalışan kargolarımız gönderilmeden gönderildi diyerek fiş kesen. Şahısın isminin, sicilinin lekelenerek kovulması için her şeyi yapacağım. Olayı analtayim. 24.10.2020 de Trendyol üzerinden sipariş verdiğim " Gezer akvaryum petshop " markalı satıcı ayın 27 sinde MNG Zonguldak şubesine kargoyu verdiğini ve fişi ile Trendyol da kargoya verildi ibaresini göndermiş. Olduğunu öğrendim ama Kargom gelmiyordu Sonra MNG yi şikayet edince arandım ve MNG Kargo'nun aslında sadece fiş kesip bir kargo almadığı aldığı takdirde göndermesi gerektiğini öğrendim yani MNG Kargo Zonguldak şubesinde çalışan bir şahıs. Ki gönderi numarasından. Bu şahsın adı çıkacaktır. Birtrk ben olmamakla birlikte (ürünleri gönderilmiş olarak göstererek göndermeden fiş kesiyor )

Yani Gezer Akvayrum petshop ile beraber insanları dolandırıyorlar. Bu kişilerin en kısa sürede ifşalanarak yaşamlarına kara leke sürülerek. Ne gerekiyorsa yapılmasını talep ediyorum aynı sorunu yaşayan kişilerin Trendyol yorumları. Birileri bunlara Hukukun gücünü göstersin. MNG Kargo bünyesinde dolandırıcılara yer veriyorsa gerekirse her gün Twitter de gündeme getiririm. Bu gibi şahıslar asla böyle işlere girmemeli. Kovulduğu buraya yazılan kadar bunlara devam edeceğim.

np_image1 Ekli Görsel Var
  • - Görüntüleme

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 31 Ekim 17:02

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 30 Ekim 13:49

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler