18 Ekim 2016 #6712780

MNG Kargo Kavacık Şubesi Eve Gelmediği Halde Geldiğini İddia Ediyor!

Yine kavacık MNG yine aynı dert. Bu şubenin teslim edeceği kargolarda mutlaka problem yaşanıyor. Bugün de sabahtan beri beklediğim kargo teslim edilemedi diye not düşülmüş sisteme. Şubeyi aradığımda zili çaldıklarını benim kapıyı açmadığımı iddia etti şubedeki personel. Bir de yalan söyleyecek halim yok diyor. İhbar kağıdı niye yok dediğimde her gittiğimiz yere kağıt bırakmıyoruz diyor telefondaki kişi. Bu zamana kadar kaç defa teslim etmedikleri ürün içinde teslim ettiklerine dair sisteme yalandan giriş yaptılar. Islak imzalı teslim tutanağı talep edildi defalarca. Şimdi de gelmedikleri halde geldik kapıyı açan olmadı diyorlar. Ayıp. Dağıtımda zaman yetmeyebilir anlarım ama gelinmediği halde geldik deniliyorsa orada büyük bir problem vardır. İnternette de benzer şikayetler okudum. Merak ettiğim şube uyarılmıyor mu yoksa uyarı yapılmasına rağmen mi durum bu.

Elif 152 Okunma

Cevaplar

  • Elif18 Ekim 2016

    Keşke otomatik mesaj göndermek yerine gerçekten üzerinize düşeni yapsaydiniz. O zaman MNG için bu kadar fazla şikayet olmazdı.

  • Elif18 Ekim 2016

    Hiçbir geri dönüş yapılmadı.

  • MNG Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Elif Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön