11 Mart 2015

MNG Kargo Kartal Şube Çalışanlarının İlgisizliği!

Teslim edilmesi gelen kargomu getirmedikleri gibi birde gelip bulamadık demeyi öğrenmişler. Bende beklim kargo gelecek diye. Arıyorum kargom gelmedi bugün olmaz yarın. Ben her gün ofiste oturur kargo beklerim. Kargo şirketi istediği zaman teslimat yapıyor.

Derya 75 Okunma

Cevaplar

  • Derya13 Mart 2015

    Kargomu almaya gidiyorum masada ki çalışan diğerine kargoyu söylüyor. Cevap onu biliyorum Murat abi götürmem dedi. Murat abinin keyfine göre kargom teslim edilsin diye beklersem çok bekler dururdum. (kargo teslimata gelindi mi adreste kimse yoksa not bırakılır geldik yoksunuz kargonuz var şubeden alınız diye. Bunları ben biliyorken kargo çalışanları nasıl bilmez. Müdürlük sıfatı vermişsiniz çalışanınıza telefonlara çıkmaya tenezzül etmiyor. Bugün olmaz yarın teslimat yapılır. Şirket politikanız bu şekilde iş ahlakı olan kişileri çalıştırmayı uygun görüyorsa diyecek bir şeyim yok. Şikayetimi inceleyip yapacağınız geri dönüşü biliyorum artık ezber oldu gitti. Ama tekrarlıyorum Kartal şube çalışanınız olan Müdür den tutun dağıtım elemanı Murat beye kadar işini yarım yapan personelinizden şikayetçiyim. Telefonda öğlen gelmiş yokmuşsunuz dedi ben öğlen ofis kargoyu bekliyordum. Sonraki aramamda 9,43 dedi o zaman emin olamadığım için ısrar etmedim. Maden gelmiş yoksam not kağıdı bırakılsaydı ben şubeniz ile görüşüp kargomu dağıtıcının olduğu yere gidip veya şubeye çıkıp alırdım. Akşam mesai saatimin bitimine kadar ofisten çıkmadan dışarı işlerimi erteleyerek beklemezdim.

  • MNG Kargo Temsilcisi12 Mart 2015

    Merhaba Derya Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön