MNG Kargo Karşı Ödemeli Gönderi Fahiş Fiyatı

Aydin Aydin4 hafta önce

Bugün MNG Kargo, Fenerbahçe Şubesinden karşı ödemeli ufak bir paket yolladım. Karşı taraf fazla para ödemesin diye minimum fiyattan yapılmasını rica ettim. Sigorta vs gibi ekstra hizmetler olmasını istemediğimi özellikle söyledim. 36.5 TL fiyat çıktı.

Gişedeki hanım da asgari hizmetle sigortasız olarak zaten o fiyatın olduğunu söyledi. Eve geldiğimde fişi incelediğimde, 1.98 TL SMS parası ve 4TL de sigorta ücretinin de fiyata dahil oluğunu gördüm. KDV ile beraber yaklaşık 7.5TL fazladan para demek oluyor bu. (Kargo takip numarası: 524504324168)

Kargo firmalarının, ekstra ücretler konusunda müşterileri uyarması gerekirken, uyarmanın aksine bir de sanki onlar normal fiyata dahilmiş gibi davranması ve müşteriyi zarara sokması kabul edilemez.

Bu ekstra hizmetlerin fiyattan düşülmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Aydin 3 hafta önce

Ne tür aksiyonlar aldığınızı da yazarsanız, çok iyi olur.

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler