28 Ağustos 2015

MNG Kargo Kargoyu Teslim Etmeyip Sizi Adreste Bulamadık Diyor

26 Ağustos Çarşamba günü gönderilmiş olan ve ikamet adresimde tarafıma teslim edilmek üzere 27 Ağustos Perşembe günü sabahı MNG Kargo firmasının Atalar (İstanbul) şubesine gelmiş olan hy284362 takip no.'lu evrak zarfım, 27 Ağustos Perşembe tarihinde teslimat adresinde kargoyu beklemek için bütün gün hazır bulunmama rağmen kargo getirilip teslim edilmediği gibi aynı gün saat 19:10'da cep telefonuma MNG Kargo'dan söz konusu gönderiyi teslim etmek için adresime gelmelerine rağmen adreste bulunmadığımdan teslimatın yapılamadığı ve firmanın Atalar şubesine şahsen gidip gönderiyi teslim almam gerektiğini belirten bir SMS gönderildi. Bütün gün boyunca 3 kişi adreste idi.

Alper 1.394 Okunma

Cevaplar

  • Alper28 Ağustos 2015

    Bugün sabah işimi gücümü bırakıp MNG Kargo'nun Atalar şubesine kargomu teslim almaya gitmek zorunda kaldım. Kargonun teslimata çıkarıldığı gün boyunca teslimat adresinde üç kişinin sürekli bulunduğunu söylememe rağmen kurum müsvettesi firmanızın ciddiyetten ve dürüstlükten yoksun laubali çalışanları adreste bulunmadığımız için teslimatın yapılamadığı yalanını söylemeye devam ve ısrar etmekteydiler. Adreste bulunamamış olsak söz konusu durumu belirten bir ihbar kağıdı bırakmaları gerektiğini, böyle bir kağıdın ne bina ne de daire girişinde olmadığını belirttim. Şubede bulunduğum esnada aynı durumdan muzdarip bir müşteri daha kargosunu teslim almaya geldi. çalışanlarınıza çekidüzen verin! !

  • MNG Kargo Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Merhaba Alper Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön