11 Mayıs 2013 #1792052

MNG Kargo Kargoyu Şubeden Almamı Söylediler!

DI 349594 nolu kargom 10 mayıs itibariyle bulunduğum ildeki şubeye gelmiştir mesajı aldım. Akşam saat 18. 15 e kadar geleceğini söylediler.İmbatlı şubesinde çalışan G*** hanım. Kargoyu tekrar aramama rağmen yarın şehirler arası yolculuğum var ve gelen kargom da önemli evraklarımın olduğunu söyledim .Bu evraklarımla birlikte yarın yolculuğum olduğunu söylemem rağmen G*** hanımın söylediği yarın da büyük ihtimalle gelmez buyurun gelin alın.


Bu nasıl bir kargo zihniyetidir? Ben aciliyeti olduğunu söylüyorum. Eve teslim ücret ödenmiş .Ben kalkıp kargonun ayağına gideceğim. Kocaman firmada 1 kişi mi çalışıyor bu bölgede? Gereğinin yapılmasını acilen istiyorum.

Meryem 45 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön