26 Temmuz 2014

MNG Kargo Kargoyu Söylediğiniz Zamanda Yerine Ulaştıramıyorsunuz!

25.07.14 cuma tarihinde Kocaeli'den çıkan kargo yarın elinde olur denmesine rağmen İstanbul'a ulaşmadı. Araya bayram tatili giriyor ben bu kadar zaman beklemek zoruna kalacağım. Bu ciddiyetsiz yaklaşımından dolayı MNG Kargo'yu kınıyorum! Daha önce de problemler yaşadım ama bu tuz biber oldu.

Şikayetimle ilgili firmayla bağlantı kurmaya çalışmama rağmen ulaşamadım.

Ali 105 Okunma

Cevaplar

 • Ali22 Ağustos 2014

  Tarafıma geri dönüş falan yapılmadı. Kesinlikle ilgilenmek için değil sadece bizim ve okuyanların gazını almak için yorum yapılıyor. Bir tek firma bana geri dönüş yaptı haklarını yemek istemem.

 • Ali09 Ağustos 2014

  Kargomun teslim edileceği gün aradım saat 18:00' a kadar bende olacağı söylendi. Saat 18:00'e geliyordu ne gelen vardı ne de arayıp haber veren. Şubeyi aradım "bir karışıklık olmuş yarın bırakabiliriz" dediler. Tabi ki kabul etmedim. Uğraşlarım sonucu o gün kargomu teslim alabildim. MNG kargo bana bilgilendirme yapmadı ama ben kendilerine hizmet kalitelerini arttırmaları amacıyla bu bilgilendirmeyi yapıyorum.

 • Ali31 Temmuz 2014

  Bugün şubeyi arayıp konuyla ilgili sıkıntımı dile getirdiğimde "bir tek kargo sizin kargonuz değil" şeklinde bir yaklaşımla karşılaştım. hiç hoş bir durum değil.

 • MNG Kargo Temsilcisi31 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön