Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo, Kargoyu Getirmemek İçin Yanlış Bilgi Paylaşımı Yapıyor!

profile
10 Haziran
168
Fethullah'ın Teşekkür Mesajı
“Özelikle benimle iletişime geçen sayın Muhammet bey'e çok teşekkür ediyorum sorunu çözmekte çok samimi davrandı bir sonraki kargomda güvencenin ismi oldu sağ olun var olun.”

MNG Kargo, 09 06 2023 de kargo teslimat denemesi yapıldı ama başarısız oldu denilerek şubeden kendim almadığım durumda ürünün tekrardan iadesi yapılacak dendi, oysa gün boyunca evdeydim ve telefonum açıktı hiçbir şekilde ne arandım ne kargo geldi yalan yanlış bilgilerle insanları mağdur etmeyin.

MNG Kargo Logo
10 Haziran 17:54
Fethullah
14 Haziran 10:41

Özelikle benimle iletişime geçen sayın Muhammet bey'e çok teşekkür ediyorum sorunu çözmekte çok samimi davrandı bir sonraki kargomda güvencenin ismi oldu sağ olun var olun.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Kargo Teslimi Yapmadı

profile
24 Nisan
432

Trendyol üzerinden elektrik süpürgesi siparişi verdim ve maalesef MNG Kargo firmasıyla gönderdiler. Ürünüm Antalya Pergeli MNG Kargo firması tarafından teslim edilecekti. Öncesinde sabah arayıp adresi teyit ettiler. Ben de evde olmayacağımı, görevliye bırakabileceklerini söyledim. Ancak eve erken ge...

5
Çözüldü

Mng Kargo Şirintepe Sorun Yaşama

profile
25 Şubat
65
"MNG Kargo Çözüm Ekibi'nden Ahmet Bey, çözüm odaklı davranıp sonrasında ise sonuca ulaştırdığı için için sadece ona teşekkür ediyorum."
1

MNG Kargo Teslimatı Ulaşmadı

profile
26 Ekim 2022
449

17/10/2022 tarihinde bir firmadan canlı ilacı ve yemi siparişim gönderici firma siparişi aynı günde kargoya verip MNG Kargo Tuzla şubesine teslim etmiştir.  MNG Kargo Tuzla şubesi 18/10/2022 09:22 de MNG Kargo Terazidere şubesine teslim etmiştir ancak MNG Kargo Terazidere şubesini defalarca aramama ...

MNG Kargo Teslimatı Ulaşmadı
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 28 dk 11 sn
Benzer Şikayet Yaz