Deprem destek listelerine hızlı erişin!
MNG Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

MNG Kargo Kargoyu Adrese Getirmiyorlar

423
Feyza
Feyza 07 Şubat 16:36
MNG Kargo Kargoyu Adrese Getirmiyorlar

Antalya Minihub şubesi kargoya ürün çıkarmıyor. 411791297724takip numaralı kargom teslim edilemedi yazıyor fakat tüm gün adresteydim. Kargo şubesini arıyorum cevap da vermiyorlar telefona. Hem getirmiyorlar hem telefonu açmıyorlar kargomun içinde bozulacak yiyecek var.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo07 Şubat 16:50

Benzer Şikayetler

profile
-
10 saat önce

MNG Kargo Telefonu İki Kez Yüzüme Kapadı

MNG Kargo aradı ve o an telefona cevap vermedim 5 dakika geçmeden döndüğüm halde iki defa telefon yüzüme kapanıp meşgule atıldım. Sonra da evde olmadığınız için teslim edilememiştir mesajı geldi yapılan bu hareket saygıya aykırı. Bir daha kargomu pazartesi gidip şubeden almam gerekecek

profile
231
1 gün önce

MNG Kargo Evden Teslimat Kargo Gelmiyor

Sayın. MNG Kargo sitenizden eve kurye talebi gönderiyorum yarin gelip alacağız deyip sistemden kayıt yapıyorsunuz bende geleceksiniz diye iş e gitmiyorum ne gelen var ne giden cibali şubenizi arıyorum telefon da kimse yok ama açılıyor telefon ses seda yok yazık size.

MNG Kargo Evden Teslimat Kargo Gelmiyor
profile
1
1 gün önce

MNG Kargo Park Orman Şubesi

MNG park orman şubesi kötü bir hizmet anlayışı. Ürünü teslim etmeden gidiyorlar. Aradık diyorlar aramadılar. Bir de kendiniz gelip alacaksınız diyorlar. Yüzlerce sipariş veriyorum ilk defa MNG Kargo ile bir ürünüm gelecekti.

profile
342
4 gün önce

Kestel MNG Kargo, Aramadan, Teslim Edilemedi Diyor

Trendyol'dan yaptığım bir alışverişte Kestel MNG Kargo şubesi adını görünce artık tüylerim diken diken oluyor. Dağıtıma çıktı bildirimi verip 7/24 güvenlik bulunan iş yerine teslim edilemedi bildirimi görünce gerçekten çok sinirleniyorum. Daha önce de 2 kere aynı durumu yaşadım, ürünün teslim edilem...

Kestel MNG Kargo, Aramadan, Teslim Edilemedi Diyor
profile
35
5 gün önce

Mng Kargo Ve Çalışanlarının Eğitimsizliği

Her okuma yazma bileni alıp şubelerde çalıştırıp, çözüm üretmektense insanların gönderilerine SMS + şubeden arama adı altında daha fazla para tutsun diye fatura kesen şube cirosunu arttırma gayesine düşmüş kurumsallıkla hiçbir alakası olmayan bir kurumdur MNG Kargo.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .