Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Kargomu Teslim Etmedi

profile
10 Haziran
107
Emre'nin Teşekkür Mesajı
“Muhammet Bey'e teşekkürlerimle.”

MNG Kargo üzerinden adıma yollanmış kargonun, 10.06.2023 tarihinde dağıtıma çıktığına dair mesaj aldım. Teslimat kodu da tarafıma ulaştı. Tüm gün evde kargo bekledim, ne kapım çaldı, ne de arandım. Akşam saatlerinde kargo durumuma baktığımda kargo teslimatımın başarısız olduğunu, şubeden teslim almam gerektiğini, aksi takdirde iade olunacağını gördüm. Bu yanlışlığın ivedi bir şekilde düzeltilmesini talep ediyorum. Hem beni tüm gün evde bekleteceksiniz, hem de kargoyu getirmeyip şubeden almamı isteyeceksiniz. Madem öyle bu işi yapmayın.

MNG Kargo Kargomu Teslim Etmedi
MNG Kargo Logo
10 Haziran 18:38
Emre
12 Haziran 14:58

Muhammet Bey'e teşekkürlerimle.

Benzer Şikayetler

1

MNG Kargo Antalya Minihub Şubesi Hk

profile
14 Temmuz
197

MNG Kargo Antalya minihub şubesine 138820133594 takip numaralı kargom geldi. Ev adresim Muratpaşa ilçesi olmasına rağmen kargom Döşemealtı şubesine geliyor. Şu anda 2 gündür dağıtımda görünmesine rağmen kargo yürüyerek gelse daha erken geleceği mesafeden dağıtım aracıyla 2 gündür gelmedi. 1 gün boyu...

2 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 56 sn
Benzer Şikayet Yaz