13 Eylül 2013 #2010885

MNG Kargo Kargomu Teslim Edemedi!

02.09.2013 günü EK 964026 fatura numarasıyla Balıkesir adresine ulaştırılmak üzere MGN kargo Eskişehir/Porsuk şubesine kargo verdim. Müşterime ulaşamadıklarını ve ulaşabilecekleri bir telefon numarası vermemi istediler. Bende müşterime ait telefon numarasını MNG Kargo yetkililerine verdim. Yine ulaşamadıklarını söylediler numarayı Eskişehir/Porsuk şubesiyle teyit ettim ve doğruydu.


Ancak Balıkesir'deki MNG Kargo şubesi son iki numarayı 75 yerine 57 olarak aradıkları için müşterime haliyle ulaşamadılar. Müşterim benim aramamla durumu öğrenip şubeye gittiğinde iade yapıldığı için kargoyu alamadı ve benden kendi hataları nedeniyle ulaştıramadıkları bir kargonun ücretini aldılar.

Cüneyt 206 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt02 Ekim 2013

    Henüz konuyla ilgili şikayetime bir cevap alabilmiş değilim üzerinden neredeyse 1 ay geçmiş olmasına rağmen böylesine küçük bir rakam söz konusu iken böyle davranılıyorsa daha ciddi rakamlarda nasıl bir durumla karşılaşacağımı Allah bilir.

  • MNG Kargo Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön