Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Kargomu Kayıp Etti

Ülfet
21 Mayıs 06:51
224
Ülfet'in Teşekkür Mesajı
“Öncelikle şikayet vara böyle bir platformu oluşturup şikayetlerimizi hızlı bir şekilde dile getirebilmemizi sağladığı için teşekkür ediyorum. MNG Kargo'ya da sorunu çözüp müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için teşekkür ediyorum. Ama bize bu mağduriyeti yaşatan kargo çalışanını art niyetinden dolayı kınıyorum. Çünkü kargo zarar görebilir kayıp olabilir karışabilir insanız bunların başımıza gelmesi doğaldır. Ama teslim etmediği kargoyu benim uyarıma rağmen tutanak tut sonra tazmin yoluna gideriz dememe rağmen tutanak tutmayıp teslim edilmiş gibi gösterip sonrasında müşterim Aydın Nazilli ilçesi MNG şubesine gittiğinde kargolar eksiksiz teslim edilmiş bir problem yok diyen Aydın Nazilli şubesi ni de kınıyorum. MNG Kargo bu sene genel olarak çok iyi kargolarım ambalajı dahi hasar görmeden müşterilerime ulaşıyor.”

8.05.2024 tarihinde Sancaktepe m***** a** i*** şubesinden Aydın Nazilli'ye ar 197090 gönderi numarası ile müşterime 3 parça kargo yolladım. Yolda her ne olduysa etiketlerden biri diğer pakete yapışmış ve bir üründe 2 barkod olmuş ve ürünün 1 tanesi de kayıp olmuş müşterim beni kargocu yanındayken aradı durumu izah etti bende kargocuya tutanak tutarak ürünü teslim etmesini söyledim. Ya tazmin ya da ürünün bulunması için çalışma başlatabilmek için kargocu bana tamam dedi. Bende kendi bulunduğum şubeye durumu anlattım. Nazilli şubesiyle iletişime geçtiklerinde ürün tam olarak teslim alındı diye göstermişler. Ben bu hareketi MNG Kargo'ya yakıştıramadım kurye taşıma ücreti alabilmek için benim 1300 TL değerindeki kargomu hiç ediyor ben ücretimi alayımda başkası ne hali varsa görsün düşüncesi ile hareket ediyor. MNG gibi firmanın bu tip insanlarla çalışmasını hiç yakıştıramadım.

21 Mayıs 06:52 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Ülfet
21 Mayıs 15:53

Resim

Ülfet
21 Mayıs 15:53

Ürün resmi

Ülfet
29 Mayıs 19:08

Öncelikle şikayet vara böyle bir platformu oluşturup şikayetlerimizi hızlı bir şekilde dile getirebilmemizi sağladığı için teşekkür ediyorum. MNG Kargo'ya da sorunu çözüp müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için teşekkür ediyorum. Ama bize bu mağduriyeti yaşatan kargo çalışanını art niyetinden dolayı kınıyorum. Çünkü kargo zarar görebilir kayıp olabilir karışabilir insanız bunların başımıza gelmesi doğaldır. Ama teslim etmediği kargoyu benim uyarıma rağmen tutanak tut sonra tazmin yoluna gideriz dememe rağmen tutanak tutmayıp teslim edilmiş gibi gösterip sonrasında müşterim Aydın Nazilli ilçesi MNG şubesine gittiğinde kargolar eksiksiz teslim edilmiş bir problem yok diyen Aydın Nazilli şubesi ni de kınıyorum. MNG Kargo bu sene genel olarak çok iyi kargolarım ambalajı dahi hasar görmeden müşterilerime ulaşıyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

MNG Kargo Kurye Şikayetleri

MNG Kargo Bursa Ertuğrul Şubesi Teslimat Sorunu!

Nilsun
25 Ekim 2023 13:51
176
MNG Kargo Bursa Ertuğrul Şubesi Teslimat Sorunu!

MNG Kargo Isparta Gül Şubesi Teslimat Sorumsuzluğu!

Emr
14 Haziran 15:32
60

MNG Kargo Teslim Edilmeyen Teslimat

Vahit
14 Haziran 12:37
72
Tüm MNG Kargo Kurye Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz