Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Kargomu İade Etti

profile
Kubilay
22 Şubat 12:25
137

14 Şubat 2024 tarihinde bir sipariş verdim. MNG Kargo Evren Şubesi aracılığıyla bugün, 22 Şubat 2024 tarihinde kargom teslim edilmedi. Üstelik 'iade yapıldı' denilerek bilgilendirme yapılmış. Müşteri hizmetlerini aradığımda 'geldik, bulamadık' şeklinde bahanelerle geçiştirildiğimi hissettim. İade işleminin yapıldığı söyleniyor. Tam 5 gün 6 saat boyunca bu kargoyu bekledim. Bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Kargo takip sistemine baktığımda, teslimatın yoğunluk sebebiyle yapılamadığı belirtiliyor; ancak kurye 'geldik, sizi bulamadık' demekte.

MNG Kargo Kargomu İade Etti
MNG Kargo Logo
22 Şubat 12:47 (Şikayetten 21 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Benzer Şikayetler

1

MNG Kargo Teslim Edilmek İstenmeyen Kargo!

profile
Sefa
06 Nisan 12:33
81
1

MNG Kargo'nun Sorumsuzluğu Eve Kargoyu Almaya Gelmeyen Firma

profile
Atakan
04 Nisan 21:00
29
MNG Kargo'nun Sorumsuzluğu Eve Kargoyu Almaya Gelmeyen Firma
MNG Kargo'nun Sorumsuzluğu Eve Kargoyu Almaya Gelmeyen Firma
5
Çözüldü

MNG Kargo Paket Teslimatı Yapmama

profile
Serkan
27 Mart 17:24
19
"Sorunun çözümü için uğraşan müşteri temsilci arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Onlar çözüm için ellerinden geleni yaptı herkese kolay gelsin"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz