Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Kargomu Getirmemekle Beraber Telefonlarıma Çıkmıyor

Emirhan
17 Eylül 2023 02:54
689
Emirhan'ın Teşekkür Mesajı
“Beni arayan müşteri temsilcisi son derece kibar ve işinde başarılıydı. Bana konuyla ilgili inceleme başlatılacağını söyledi. Kargom ise bugün bana teslim edildi. Teşekkürler...”

MNG Kargo Amazon siparişimi getirmiyor. Olaydan bir gün önce aynı adrese sorunsuz bir şekilde paketimi getiren MNG Kargo, bir gün sonra gelecek olan siparişimde "Paketinizin teslimatı bugün yapılamayacak." uyarısı verdi. Daha sonraki gün "Müşteri taşındığı için paket kargo şirketi tarafından tutuluyor. Adres bilgilerinizi güncellemek için lütfen kargo şirketi ile iletişime geçin." uyarısıyla karşılaştım. Sorun şu ki bütün bunlar yaşanırken kurye arkadaş beni aramıyor veya herhangi bir bildirimde bulunmuyor. Anlamadığım noktalardan biri daha ise aynı adrese bir gün önce teslimat yapılmışken, ertesi gün nasıl taşınmış olabilirim? MNG ile iletişime geçmem söyleniyor ancak MNG Kargo Fırat Şubesi iki telefon numarasına da kesinlikle cevap vermiyor. Bu yüzden kargom hakkında bir bilgi alışverişi yapamıyoruz. Çağrı merkezine bağlandığımda bana 16 Eylül saat 14.00'a kadar gelecek dendi ancak yine gelmedi. MNG Fırat Şubesi telefonlarını açmayacaksa o numaralar neden var? Kargom nerede? Amazon Sipariş Takip No: ZF365360

MNG Kargo Kargomu Getirmemekle Beraber Telefonlarıma Çıkmıyor
17 Eylül 2023 02:55 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi.

Emirhan
19 Eylül 2023 10:13

Beni arayan müşteri temsilcisi son derece kibar ve işinde başarılıydı. Bana konuyla ilgili inceleme başlatılacağını söyledi. Kargom ise bugün bana teslim edildi. Teşekkürler...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

4
Çözüldü

MNG Kargo Kargoların Teslim Edilmemesi

Kaancan
17 Mart 18:35
199
"Başkasına teslim edildi görünen ürünüm sonradan bana teslim edildi. Hiç aranmadan veya mesaj gelmeden iadeye düşen ürünümü şubeye gidip ben aldım. Çözüm merkezi müşteri temsilciliğinden arayarak ilgilenen Ayşe Hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şube çalışanları için aynı dileklerde bulunamıyorum maalesef."
MNG Kargo Kargoların Teslim Edilmemesi
MNG Kargo Kargoların Teslim Edilmemesi

MNG Kargo Teslim Edildi Yazıyor Fakat Elime Ulaşan Kargo Yok

Cenker
11 Mart 15:25
295
MNG Kargo Teslim Edildi Yazıyor Fakat Elime Ulaşan Kargo Yok
1

MNG Kargo Şehir Merkezindeki Evime Kargomu Getirmiyor

Mehmet
08 Mart 07:14
213
Benzer Şikayet Yaz