17 Ekim 2016 #6699082

MNG Kargo Kargom Yerine Ulaşmadı

Zonguldak dan yolladığım kargo no.:lf4***74, takip no: 501****8134, varış merkezi bilkent, c*** ş***'e Ankara hacettepe üniversitesi beytepe kampüsü öğrenci evleri:**blok 3*** öncelikli hizmet turu içeren 1 günde yerine varacağı söylenen kargom alıcı olan oğlum c*** ş***'in eline geçmedi. Gönderilen yer yurt ve doğal olarak çocuk derste, alıcı yerimdeyim gelin demeden kargo gelmez. Gelmiş dönmüş, dönmeden ulaşmalıydı alıcıya. Pahalı bir kargo erken ve güvenilir teslim olsun diye buraya başvurdum, görüşmeye gittiğimde haber verdik Ankara'ya haber dönmedi dediler. Çocuğumun ayağını burktu yürümesi zorlanıyor. Bu kadar yüklü kargo ücreti verip de, bir de yerine ulaşmaması doğru bir iş ahlakı içermiyor. Pazartesi çocuğumun eline kargo geçmediği takdirde elemanların yanlışlarını açıklamak durumunda kalacağım. Gerekenlerin yapılmasını rica ediyorum.

Hülya 272 Okunma

Cevaplar

  • Hülya17 Ekim 2016

    Şikayetimde ısrarlıyım hiçbir gereği yapılmadı. Banan telefon edip lafı uzatmanız mıdır gereğini yapmak. Derste konuşmazken öğrenciden mecbur kalıp konuyu kapatmak için tamam alırım demesi mi konuyu halletmeniz. Hattı kapalı geri dönüş yapamıyor öğrencim. Kargonun eline teslim edilmesinde ısrar ediyorum. Bu düzeni de dengeye sokarsanız iyi olur, yurtlarla anlaşma yapı ya da saatinizi öğrenciye ayarlayın. Çocuklar mağdur oluyor, aile kolaylık olsun diye yolluyor bir sürü para verip, eline geçmiyor tekrar kargo peşine düşüyor çocuk:Bu düzen değişmeli. Bu sistem yanlış. Kaldı ki çocuğumun ayağı burkuldu, yoksa yürümesi rahat olsa hiç de bu kadar uzatmam.

  • MNG Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Hülya Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön