Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Kargom Teslim Edilmedi

profile
10 Haziran
331

MNG Kargo evde olmama rağmen teslim edilemedi koduyla not giriyor iki gündür. Ne bir telefon ne bir arama asla yok. Seni diğer kargolardan ayırıyorduk ama sen de gözden düştün MNG. Bebeğim var şimdi nasıl gidip alacağım bilmiyorum şubeyi aradım cevap veren de yok

profile
1 Destek
MNG Kargo Logo
10 Haziran 06:30

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Dağıtıma Çıkan Urunu Getirmedi

profile
1 gün önce
158

MNG Sivas Kızılırmak şubesinden şikayetçiyim. 3 gündür Trendyol'dan aldığım ürünün dağıtıma çıktı mesajı geliyor ama ürün 3 gündür teslim edilmedi. Sistemden kontrol için girdim not düşmüşler. Adreste yoktunuz. Nasıl adreste olmam ya iş yerini verdim. Sabah 8 akşam 18.30'a kadar ben oradayım. Hangi ...

Datça MNG Kargo Sorumsuzluğu

profile
3 gün önce
38

Kargoya verdiğim ve perşembe ellerinde olur. Dedikleri kargom hala şubede bekliyormuş, 4 gündür gönderilmemiş, bana haber verilmiyor. Gönderilmediğine dair, karşı tarafı da mağdur ediyorlar. Bu nasıl bir sorumsuzluk.

MNG Kargo, Kargomu Başka Birine Vermiş

profile
3 gün önce
15

MNG Kargo kargomu başka birine vermiş bana hiçbir şey gelmedi, SMS falan asla gelmedi. Kargomu geri nasıl alacağım? Buna nasıl bir iş ya! Yetkili arkadaşların ulaşmalarını bekliyoruz. Bir an önce dönüş sağlarsınız. Umarım benden başka birine kargomu vermeniz çok saçma.

MNG Kargo, Kargomu Başka Birine Vermiş
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 54 sn
Benzer Şikayet Yaz