02 Mayıs 2013 #1775185

MNG Kargo Kargom Teslim Edilmedi!

Mng Kargo'dan 29/04/2013 tarihinde faturalanan kargomu yanlış şubeye göndermiş.Elazığ Hazar şubeye yerine Elazığ Merkez şubeye göndermiş bu yüzden kargomu bugün diğer şubeye gönderecek yarın da dağıtıma çıkacak normalde bugün elime ulaşacakken yarına kalacağını söylüyorlar. Yanlış şubeye gitmesi hiçbir şekilde benden kaynaklanmıyor kendi hataları yüzünden teslimat geç yapılacak.


Şikayette bulunduğumda da hiçbir müşteri temsilcisi ilgilenmiyor. Her şube suçu başkasının üstüne atıyor. Hatta çok mu önemli bu kargo yarın olsun şeklinde laubali cevaplar veriyorlar. bir müşteri temsilcisi de hatta sıkılınca telefonu suratıma kapattı. Böyle kurumsallık olmaz. .gerekenin derhal yapılmasını istiyorum.

Yusuf 31 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön