03 Temmuz 2013
#1881522

MNG Kargo Kargom Kayboldu!

30 nisan 2013 tarihinde yolladığım kargom kayboldu 2 kere tazmin için gerekli belgeleri şubeye bıraktım ama merkeze ulaşmadı. Belgeler daha sonra mail yoluyla 3 haziranda ulaştırabildim belgeleri o günden beri onay bekliyor ama hala oyalanıyorum. Bana o gün gönderildiği söylendi belgelerin ama bugün yaptığım görüşmede 12'sinde onaya sunulduğunu öğrendim. Her yerde bir yavaşlatma var işlemi hatta geçen hafta tüketici hakları hakem heyetine gittim gönderimleri elden aldıkları için bişi yapamadık bende posta ile tekrar yolladım ve artık 1 ayın dolmasını bekliyorum direk mahkemeye sevk edeceğim. Avukatla da görüşmeye gidiyorum şimdi.

Samet Samet 68 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Samet24 Nisan

  Şikayet Tüketici Hakları mahkemesi kararı ile sonuca bağlanmış olup, firma tarafından herhangi bir katkı yapılmamıştır.

 • Samet10 Temmuz 2013

  sonuca yönelik hiç bir hareket yok

 • Samet10 Temmuz 2013

  yapılan sözlü paylaşım hiç bir sonuca bağlanmamıştır. 1 hafta geçmesine rağmen hala geri dönüş yapılmadı. artık yasal işlemleri başlatmaya karar verdim daha önce de görüştüğüm tüketici hakları hakem heyeti aracılığıyla işlemlere başlayacağım çünkü artık MNG kargo tarafından oyalandığımı düşünüyorum. bundan sonra benim duruma düşen arkadaşlar için de sakın belgeleri elden teslim etmeyin daha sonra yasal işlem için sizden belgeleri teslim ettiğinize dair bir belge veya evrak isteyecekler. belgeleri iadeli taahütlü yoklarsanız ptt ile en azından elinizde teslim edildi makbuzunuz olur. şirket bunu bildiği için evrakları şubeye bırakmanızı istiyor.işinizi garantiye alın. şirketlerden yazılı olmadığı sürece hiç bir sözlü taahütte inanmayın.

 • MNG Kargo Temsilcisi04 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları