19 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3521523

MNG Kargo Kargom Kapıya Teslim Edilmiyor Şubede Bekliyor!

Dore Direkt Pazarlama ve Ticaret A.Ş. satıcısıyım. Kargomun kapıya kadar teslim edilmesi gerekirken kargom hem kapıya teslim edilmiyor, hem de şubede bekletiliyor. Bu konu hakkında şirkete tarafımdan mail atılmış olup şube uyarılmıştır ve kargomun kapıya teslim edileceği hiçbir suretle oradan almamam gerektiği söylenmiştir.


18,08,2015 tarihinde Cumartesi günü şubeye gelen kargomun ne zaman geleceğini sordum ve gün içerisinde geleceği söylendi fakat gelmedi. Benimle resmen dalga geçiliyor! Ben bütün gün evde beklemek zorunda değilim. Bu konu hakkında gereğinin yapılmasını ve bir daha mağdur duruma düşmemin engellenmesini sizden rica ediyorum.

Hatice 377 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Merhaba Hatice Hanım, MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler