Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Kargom Erken İade Edildi, Mağduriyet Yaşıyorum!

Tuğçe
18 Mayıs 16:41
119

MNG Kargo'nun dün dağıtıma çıkardığı şubeden, evde olmadığım için alacağımı söylediğim kargoyu 24 saat bile şubede tutmadan bugün iadeye gönderdiler. Bunun karşılığında da ödediğim kargo bedelini iade etmeyi veya kargoyu yeniden göndermeyi kabul etmiyorlar. Dün gelen '3 günü içerisinde kargonuzu şubeden alabilirsiniz.' mesajını ekte paylaşıyorum. Hem oldukça önemli olan kargomu alamadım hem de prosedür dışı bir uygulama yüzünden mağdur ediliyorum. Gerekenin yapılmasını vaat edilen düzende teslimat prosedürü uygulanmayan kargonun bedelinin alınmasının yanlış olduğunu belirtmek isterim.

MNG Kargo Kargom Erken İade Edildi, Mağduriyet Yaşıyorum!
18 Mayıs 16:45 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

MNG Kargo İade Şikayetleri

5
Çözüldü

MNG Kargo Dağıtıma Çıkmayan Kargolar

Murat
20 Kasım 2023 21:44
618
"Sorun ile ilgili 2 kez arandım. Ürün iade süreci başladığı için ürüne ulaşamıyorum ama çözüm sürecindeki ilgi ve uğraşınız beni fazlasıyla mutlu etti. Teşekkür ederim."
MNG Kargo Dağıtıma Çıkmayan Kargolar
MNG Kargo Dağıtıma Çıkmayan Kargolar
MNG Kargo Dağıtıma Çıkmayan Kargolar

MNG Kargo Kargo Firması Kaynaklı Mağduriyet

Büşra
18 Kasım 2023 12:26
205
1

MNG Kargo Kargom Telim Edilmedi

Semra
16 Kasım 2023 17:14
238
MNG Kargo Kargom Telim Edilmedi
Tüm MNG Kargo İade Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz