20 Ekim 2017
Yorum Yap
#9710509

MNG Kargo Kargom Dolaştırılıp Duruyor!

Çok net, kargom elime geçmiyor. Ben halden anlayan bir adamım. Öyle 1-2 gün için pazarı ayağa kaldırmam ama artık iş çığırından çıktı. Normalde 2 günde elime geçecek kargo, 1 haftadır şaibeler içinde oradan oraya oradan oraya dolanıp dolanıp duruyor. Hiç yoksa, 20 kez aradım. Bir defa telefona bakılmadı. Kalktım kargonun ayağına gittim ya, yıl 2017 ben kargoya gidiyorum. Komedi. Amaç tam tersi değil miydi, pardon? Merkez şubeyi arıyorum, Meskenler Şubesinde diyor. Eyvallah. Meskenler Şubesine gidiyorum dağıtımda diyor. Meskenler Şubesini acilen gözetime tabi tutun; inanılmaz insanlar çalışıyor orada, haberiniz yok. Yahu acil bir durum var, çalışan adamlarız; mesaimiz belli. İşimiz düştü işte, adın kargo değil mi? Araç muayene seti sipariş ettim, aracın muayenesi geçiyor. Her geçen gün ceza yiyorum. MNG bundan sorumlu tutacak mı kendini.

Enes Enes 67 Okunma

Cevaplar

  • Enes21 Ekim 2017

    Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Bu sabah gittim, kendim aldım. Çok üzücü. Kayıtlarınıza da, ‘teslim edildi’ diye geçiyordur. Halbuki, ‘teslim alındı’ olmalı. Meali de şu; “Ayağımıza kadar geldi müşteri, kargosunu aldı gitti. Biz de oturduk” Hayatta başarılar.

  • MNG Kargo Temsilcisi21 Ekim 2017

    Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler