23 Eylül 2013

MNG Kargo Kargom Adresime Teslim Edilmedi ve Hasarım Çok Büyük!

Dün Erzurum'dan İstanbul'a eşyalarımızı getirmeye çalışmışlar. Başka bir kargo firması götürürüm ancak kapıya teslim yapmam dediği için bu firmaya vermedik, MNG Kargo'yu tercih ettik kapıya teslim yapılacak diye. Mutfak eşyalarından takım olarak neredeyse hiç bir şey kalmamış. Yetmemiş bulaşık makinesini de fırlatmışlar galiba.


Bayi ambalajı içinde, korumalı olduğu halde kapağı ezilmiş. Hemen her şeyi kırmış, çizmiş, berbat etmişler. Ve apartman girişinde “Buyurun eşyalarınızı yukarı siz taşıyın” dediler. Birde fatura kesmişler 824, 47 TL.

Bayram 59 Okunma

Cevaplar

  • Bayram29 Eylül 2013

    Bana yapılan bir dönüş var ancak formal bir dönüş. Dönüş yapmak için yapılan zaruri bir telefon araması bu. İşinizi en başından beri kaliteli yapsanız, bunlara hiç gerek kalmaz.

  • MNG Kargo Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön