12 Temmuz 2017

MNG Kargo Kargoların Teslim Tarihi Ve Bilgilendirme Konusunda Da En Başından Beri Sıkıntı Çekiyoruz

MNG Kargo Gebze Anibal şubesi ile uzun zamandan beri çalışmaktayız fakat kargoların teslim tarihi ve bilgilendirme konusunda da yine en başından beri sıkıntı çekiyoruz. Şubenizin yakın mesafede olması bu duruma katlanılabilirliğimizi sağlıyordu.


Fakat son yaşadığımız olayda 10 km'lik mesafede yer alan adrese verilen kargomuz 7 gündür şubeden dahi dağıtıma çıkarılmamış. Ve sonucunda firmamı ve şahsımı hem iş ilişkileri bakımından hem de maddi olarak oldukça zor bir duruma sokmuştur.


MNG Kargo olarak en küçük iş ortağınızdan en büyüğüne kadar işinizi tam olarak gerçekleştiremiyor ve benden bu e-maili alıyorsanız çalıştığınız bütün büyük firmalardan da aynı şekilde tepki alıp daha büyük kayıplar yaşayacağınızı naçizane hatırlatmak isterim.
Ben şahsım ve firmam olarak MNG Kargo ile bir daha çalışmayacağımı ve asla çalıştığım yakınımda olan kişilere de tavsiye etmeyeceğimi belirtmek isterim.

Bilgehan 168 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Merhaba , MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

  • MNG Kargo Temsilcisi18 Temmuz 2017

    Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır.Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo AŞ. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön