MNG Kargo Kargoları Devamlı Kayıp Ediyorlar

Tamer Tamer23 Ekim 07:57

Daha öncesinde Yataş'ın resmi web sitesinden verdiğim siparişlerden 1 tanesinin kargosunu kaybettiler, 1 ay sonra kutusu yırtılmış ezilmiş çamur ve toz içinde teslim ettiler.

Bu sefer Trendyol üzerinden sipariş verdim, birkaç gün önce MNG Kargo'dan arayıp 3 adet kargo geldiğini fakat 1 tanesini kaybettiklerini 2 tanesini kabul edersem teslim edebileceklerini söylediler.

Yataş'ı aradım, Yataş sorumluluk kabul etmiyor. Trendyol ile iletişim kurmanız gerekli diyor.

MNG Kargo'yu aradım, şubeyle görüşmeniz gerekiyor diyor.

Trendyol'da iade talebi oluşturdum, teslim bile almadığım kargo için iade kodu üretildi, şubeye gidip iade talep etmem gerekiyormuş. Şehir içerisinde bile olmayan bir şubeye nasıl gidebilirim acaba?

Kargomu kaybeden, kargoda gelen ürünü rezil hale getiren Antalya Kepez minihub şubesinden şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 23 Ekim 15:27

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 23 Ekim 08:59

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla,MNG Kargo A.Ş.Müşteri İlişkileri Yönetimi0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tamer 24 Ekim 07:29  

    Her firma topu birbirine atıyor, sonuç ne olacak göreceğiz

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler